Njoftime
    Apartament per Shitje

    Komuna e Parisit, Tirane, Shqiperi

    €135000

    Apartamenti eshte 132 m2  Lexo më tepër


    
    Restorant për SHITJE

   Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Shqipëri

     €950,000

      Restoranti ështe me dokumenta të rregullta, leje sheshi, ndertimi, hipoteke, karabina etj.   Lexo më tepër
        

       Apartamente për SHITJE

    Golem, Shqiperi

     Nga 750 euro/m2

       Lexo më tepër    
    Pallat ose apartamente për SHITJE

    

       Mali Robit ( Durres, Shqipëri) 

   600 euro/m2 apartment
    1mil e 300 mijë pallati ( i negociueshëm)
 
      Lexo më tepër

        
      Apartament për SHITJE
        
      Rr. 'Mihal Grameno, Tiranë, Shqipëri
        
      132,000 euro i diskutueshem

        Lexo më tepër


        
        Apartament për SHITJE

        Gjirokastër, Shqipëri

        €135,000

        Lexo më tepër
        

Apartament për SHITJE

I mobiluar, dhome, sallo, guzhine, ballkon. 
Kati i katert guzhine me impiant gazi, sallon me impiant kinemaje,
banjo e mobiluar ne menyre perfekte momentalisht banoj vet dhe e shes bashk me mobiljet,  600 metra nga  Fresku zona qesarak.

Çmimi 37,000 euro i padiskutushemApartament për SHITJE

Dy dhoma, guzhine, banjo, ballkon. Sipërfaqja 86m2.

Kati i trete i perfunduar perpara dy vjetesh, i lyer, uje dhe drita 24 ore.

Përball teleferikut, 600 metra nga restorant fresku, Qesarak.

Çmimi 38,000 euro


Shesim Apartamente    2+1

*Tek Shallvaret, ap. 2+1 me sip. 106 m2, kati 4-tër. 2000 €uro/m2, diskutohet.
*Pranë kafe Piazza ap. 2+1 me sip. 86m2 , kati 4-tër. 1200 €uro/m2 diskutohet.
* Në zonën pas kompleksit “ Globe “ap.2+1 me sip.80m2 + papafingo.100.000 €uro
*Prane Zogut të Zi, ap. 2+1me sip.94 m2 kati 10-të.1300 €uro/m2
*Në qendër të bllokut, ap.2+1 me sip.118 m2 në katin e 2-të.1600 €uro/m2
* Në zonën afër Ing.Ndërtimit ap.2+1 me sip. 105m2, 108m2 . 870 €uro/m2.
* Në rrugën “Myslym Shyri”ap.2+1 me sip.95m2, 120 m2.1500 €uro/m2

Shitje Apartamentesh 3+1

*Prane Gjykatës së Tiranës ap. 3+1+2 tualete me sip.114 m2, kati 7-të.1400 €uro/m2
* Në zonën afër Ing.Ndërtimit ap.3+1 +2 tualete me sip.132m2, 134m2. 870 €uro/m2


Dyqane, Zyra per Shitje

*Afër shkollës së baletit buzë rrugës,dyqan me sip. 52 m2 kati përdhe.3600 €uro/m2
*Në rrugën “Hoxha Tasim”buzë rrugës,dyqan me sip. 30m2.60.000 €uro
*Pranë bllokut, ambient biznesi me sip.200m2.(110m2+90m2).1000 €uro/m2
*Pranë pallateve të Shallvareve, zyrë me sip.30m2 kati përdhe. 2500 €uro/m2


Shes vila , shtëpi të vjetëra
*Në qendër të bllokut buzë rugës, vilë 3 kate + truall me sip.730 m2.3600€uro/m2
*Tek stacioni i trenit, truall + shtëpi e vjetër me sip. 460 m2 buzë rrugës. 3000 €uro/m2
* Në rrugën e Durrësit, vila + trualli me sip.1000m2 buzë rrugës . 3000 €uro/m2
* Pranë Ministrisë së Arsimit, godinë 5-katshe me sip.500m2 . 2000 €uro/m2


Shitje  troje dhe me % ndërtimi
* Ne Spille buze detit shitet toke me studim me sip.2000 m2. Cmimi. 50 euro/m2
*Në rrethin e Përmetit afër kufirit me grekun, kullota + pyje me sip.150 ha. 1 €uro/m2
*Në komunën  e Petrelës afër autostradës së re,TR-EL,tokë me sip.25ha.10 €uro/m2
*Në Lundër afër shkollës, tokë me sip. 25.000m2 . 30 €uro/m2, i diskutushëm.
*Mbi lokalin Natyra e Qetë, tokë me studim, me sip.1800m2. 60 €uro/m2
*Në komunën e Sukthit , toka bujqësore me sip. nga 6ha-10 ha .10 €uro/m2
*Në rrugën “A.Demi” truall për ndërtim me sip.330m2 buzë rrugës. 900 €uro/m2
*Në rrugën “A.Demi” truall për ndërtim me sip.1330m2 buzë rrugës. 36%
*Në qendër të Kamzës, truall me sip.4500m2 për ndërtim 7-8 kate. 30%,diskutohet
*Në fillim të rrugës së Arbërit buzë rrugës truall për ndërtim me sip. 4500 m2 . 36 %
* Në Mëzes, truall për ndërtim me sip.20.000 m2. 25 % të sip.ndërtimit.
*Afër Kamzës, buzë rrugës, truall me sip.2000 m2 +bar-restorant-hotel. 250 €uro/m2
*Pranë stacionit të trenit , truall me sip. 4200 m2 për ndërtime të larta.350 €uro/m2
*Pranë stacionit të trenit , truall me sip. 5400m2 për ndërtime të larta.34 %
*Buzë autostradës Tiranë-Miliot, tokë me sip.12.000m2. 70 €uro/m2
*Buzë autostradës Lushnje-Fier, karburant + lokal me sip.5000 m2. 750.000 €uro


Qera Dyqane, Apartamente
*Në rrugën te ATSH-ja, dyqan sip.135 m2 kati perdhe rruga kryesore.1500 €uro/muaj
*Në rrugën e Kavajës, dyqan sip.124m2 kati përdhe rruga kryesore.4000 €uro/muaj
*Në qendër të bllokut, ap.3+1+2 tualete me sip.124 m2 ,mobiluar luks.700 €uro /muaj
*Në rrugën “Vaso Pasha” ap.1+1 me sip.70 m2 kati 4-tër, i mobiluar.400 €uro /muaj
*Te pallatet e Shallvareve, bar-restorant në punë me sip.100 m2 + oborr.750 €uro/muaj


Apartament per Shitje, Tirane

Apartamenti eshte ne qender tek shallvaret. 

2 dhoma e 1 kuzhine ne pallat ekzistues, me pllaka te shtruara me banjo te rregulluar  me dritare e dyer te rikonstruktuara , 

dhe natyrisht me hipoteke te rregullt.

BuyPropertyAlbania.co.uk  do sjelim fotografi të pronës së shpejti

Durres Apartamente per Shitje 

Ofrohet per shitje apartament ( 2+1) 75 m2 €37000.
 
Ofrojme ne zonen e plazhit , ne Durres, tek Iliria dhe Golem ambiente te ndryshme banimi me siperfaqe te ndryshme : 

50 m2 (1+1),68 m2 (1+1) ; 75 m2 (2+1) ; 91 m2 (2+1) ; 110 m2 (3+1) ,  banje, ballkon.

Me Çmime konkuruese duke filluar nga €28 000.

Tirane Shesim Apartamente

Ofrojme tek liqeni artificial apartament te mobiliuar me sip 115 m2   Çmimi €1500 m2 .
Ne Tirane te re ofrojme apartamente (2+1) . Çmimi per tu konkorduar.
Ne komunen e Farkes, prane qendres se re komerciale: " Tirana East Gate" ofrojme parcela toke te futura ne sistem dhe plan studimi urbanistik te perfunduar. 
Siperfaqja e parcelave eshte (450-1000 m2) . Dimensione me te medha , te trajtueshme.
Çmimi :€130-€150 m2, ne varesi te pozicionimit te prones.

Vlore Prona per Shitje

*    Ofrojme nje vile dy kateshe , ne uje te Ftohte (2+1) : 2 banja, ballkon, sallon-> 90 m2.
      Mundesi shtimi edhe per katin e trete. Sip. totale-> 600 m2 duke perfshire edhe banesen. mimi i rezeruar per te interesuarit.
    
*    Ofrojme garazh te telekomanduar , tek Flamingo : €11000 Euro.

*    Ofrojme ne Skele , ne zonen rreth pallatit te sportit dyqane , ne okazion, ne kat te pare dhe te dyte, me sip te variushme. 
      Çmimi per tu konkorduar!

*    Tek transballkanikja , tek kompleksi te ish shkolla e naftes , ne korsite e jugut, brezi i pare i pallateve, ofrojme dyqane me sip. 
      te ndryshme dhe apartamente nga (65-95m2). Çmime per tu konkorduar..

    Cmimet e mesiperme jane konkurruese dhe disa prej objekteve jane ne oferte deri ne fund te vitit. 
    Gjithashtu te gjitha objektet jane te hipotekuara, dhe ofrojme cdo lloj ndihmese dhe sherbimi , per thjeshtimin e procedurave. 

Shiten te perfunduara apartamente te cilsise se larte. 

1+1,2+1,3+1 nga 70m2-140m2 

Cmimi fillon nga 800 euro m2. mundesi zgjedhjes ne kate te ndryshme.

Dyqane me sip 80m2- 150m2 me cmim nga 2750 euro m2


Shes Shtepi

Adresa e shtepise eshte: "Rruga Muhamet Gjollesha". pallati 34, shkalla 2, ap. 13.

Eshte e hipotekuar. Eshte me siperfaqe gjethesejt, 75 m 2 (dukeperfshire edhe siperfaqet e perbashketa, 6 m2).

Apartamenti eshte ne krahun e trete. Pozicioni i pallatit eshte lindje perendim.

Egzaktesisht pallati eshte ne buze unazes, sapo futesh ne rrugen "Myslym Shyri",

Ka 2 dhoma gjumi ku njera eshte me parket,

1 ballkon te mbyllyr me vetrate, 

1 guzhine, koridor, 

1 depo. 

Tualeti, ku brenda saj ndodhet nje saun. 

Ka dy numra telefoni fix.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar.

Çmimi i shitjes se apartamentit eshte 89000 euro.


Apartament me Qira

Apartament 3+1 i kompletuar,kati i trete,i pershtatshem dhe per klinike mjeksore.

Adresa : RR.Elbasanit Prapa shkolles se mesme te gjuheve te huaja Tirane.

Çmimi 450 euo/muaj

Apartament 2+1 per te shitur.

Apartamenti ndodhet tek rruga "Muhamet Gjollesha", buze unazes, tek hyrja ne rrugen "Myslym Shyri" (pallati ne cep te rruges, prane bar restorant "Santa").

Eshte pallat egzistues. Siperfaqia eshte 69 m2 _ 6 m2 siperfaqe e perbashket, pra gjithesejt 75 m2. 

Apartamaneti eshte i hipotekuar. Apartamenti eshte i rikonstruktuar. Hyrja eshte ne katin e trete. 

Pozicioni eshte Lindje  -  Perendim, ku hyrja e pallatit eshte nga lindja. Disponohen 2 numra telefoni fix brenda saj.

Adresa e apartamentit eshte : Rruga "M. Gjollesha", pallati 34, shkalla 2, ap. 13.

Disponohen:  2 dhoma gjumi ku njera eshte me parket, 1 guzhine, 1 ballkon i cili eshte i mbyllur me vetrate, 1 depo, koridori, 

dhe 1 banjo, ne te cilen ka nje saun.

Çmimi i shitjes se apartamentit eshte €89000 


Shes Apartament

Apartament 1+1+ aneks qe sherben si kuzhine , 

I ndodhur ne Rr. Komuna e Parisit , perballe me lulishten .

Ndodhet ne kat te 10-te me ashensor , 64 m2, I kompletuar dhe I mobiluar.

Çmimi €60.000  I padidkutueshem.

Dyqan për SHITJE

Tek Rruga Haxhi Hysen Dalliu, 100 m nga Bulevardi Zogu I, afer Stacionit te trenit, ne katin e pare te pallatit 10 katesh, 

Shitet dyqan me siperfaqe 80 m katrore. Dyqani eshte i ndare ne dy dyqane perkatesisht 50 dhe 30 m katrore secili, 

eshte i ndare me mur tek qe mund te hiqet kollaj. 

Secili nga dyqanet eshte i pajisur me tualet, vetrate duralumin, qepen, drita dhe uje 24 ore. Hipoteka eshte ne proces.

Çmimi: €80.000 i diskutueshem

BuyPropertyAlbania.co.uk  do sjelim fotografi të pronës së shpejti


Deshiron te kesh nje vile ne zonen me te bukur dhe me qendrore te durresit??!?! 

Shes per motiv emigracion urgjent jashte vendit, shtepi private 2 kateshe me oborr siperfaqja totale 210 m2 ne qender te durresit. 

Zona me e bukur dhe me vjeter ne durres per te jetuar. Zona A e qytetit. 

Dokumenta te rregullt pronesie, mundesi ndertimi, rikonstruksioni- ose per tja dhene ndonje firme 

ndertimi me perqindje per te bere pallat se bashku me komshite...

Çmimi është 1200 euro/m2

BuyPropertyAlbania.co.uk  do sjelim fotografi të pronës së shpejti


Kerkoj Apartament me Qera

Jam i interesuar per nje apartamen me qera ne zonen e Freskut 1+1 ose 2+1 
Çmimi jo me shume se 20.000 leke ne muaj.
Ju lutem me ktheni nje pergjigje ne rast se disponononi apartament me kete kerkese qe une paraqes prane jush
.


Në Rr. Ferit Xhajko, mbas Restorant Durrsit (100 meter larg nga Unaza) shitet Ap.(3+1soxhorno) kati i 5-te

i rikonstruktuar dhe kompletuar totalisht, me 2 banjo me dritare, dhe mundesi ndarje ne dy hyrje, me kondicioner dhe uje pandërprerje. 

Po kaq siperfaqe e filluar dhe  gati per ndertim ne katin e 6-te.

Çmimi 840 €uro / m2 ose 90 000 Euro  Skemat e apartamenteve