Komuna Parisit TiraneTë Dhënat                                                                                                                                                                        

    Çmimi:                €135000
    
    Vëndi:                 Komuna e Parisit, Tirane, Shqiperi
   
    Lloji i Pronës:    Apartament

    Dhoma:              3

    Sipërfaqja:         132m2

    Gjendja:             SHITJE

Informacioni                                                                                                                                                                   

Rr Komuna e Parisit, pallati ngjitur me kopeshtin Botanik, shkalla 1, kati i trete teknik.

Apartamenti eshte 132 m2. 
Ka dy ambjente ndenje, dy banja njera me dritare, tre dhoma, verande, njera dhome ballkon, tende druri me hidro dhe termo izolim, 
dopio xham, punime druri , gipsi dhe MDF kryesisht ne ambjentet e dites. 
Ndodhet ne ane te rruges ne kat te trete ose kati i dyte i banimit.
Cmimi eshte fiks ne total 135 000 euro.

Kërkesë Informacioni mbi Pronën                                                                                                                              


Shtëpi | Vila | Pallate | Apartamente | Për Shitje | Blerje | Qira | Banesa | Prona | Patundëshme | Truall | Tokë | Magazina | Dyqane |
Shes | Blej | Jap me qira| Paluajteshme | Njoftime | Lajmerime | Shpallje|